wyszukiwanie zaawansowane

Wyniki wyszukiwania: pracownik

Rezultaty: 141 - 150 z 17 podstron

Czasopisma

Zapraszamy do czytania czasopism prenumerowanych przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Tytuły czasopism:1. Analiza Przypadków w Pielęgniarstwie i Położnictwie2. Charaktery3. Edukacja (...)

/biblioteka/czasopisma/

Usługa skanowania

Skanowanie publikacji na zamówienie. W związku z  zamknięciem Biblioteki dla Czytelników ( Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020r.) od dnia 17 listopada 2020 roku została (...)

/biblioteka/usluga-skanowania/

Gosp.łowiecka

Kierunek: Gospodarka łowiecka w górskich ekosystemach rolnych i leśnych 1. DO KOGO KIEROWANE SĄ STUDIA: Studia podyplomowe Gospodarka łowiecka w górskich ekosystemach rolnych i leśnych kierowane (...)

/opis-gosplowiecka/

Ochrona danych osobowych

Kierunek: OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA: Studia skierowane są do osób, które zajmują się lub chcą się zajmować zagadnieniami ochrony danych osobowych w jednostkach (...)

/opis-ochrona-do/

Pielęgniarstwo

Program kształcenia na kierunku pielęgniarstwo jest zgodny z wymogami Unii Europejskiej, a uzyskany dyplom umożliwia pracę nie tylko w Polsce, ale i w krajach Wspólnoty. Cykl kształcenia na (...)

/opis-pielegniarstwo/

Pielęgniarstwo um

Charakterystyka profilu absolwenta (możliwości zatrudnienia oraz kontynuacji kształcenia) Dyplom magistra pielęgniarstwa uzyskuje absolwent studiów drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo, (...)

/opis-pielegniarstwo-um/

Najlepiej płatne zawody w Polsce 2021

Pytanie o najlepiej płatne zawody wcale nie jest takie oczywiste, a odpowiedź nie jest prosta i jednoznaczna. Wysokość zarobków zależy od bardzo wielu czynników, m.in. branży, województwa, (...)

/kariera/rynek-pracy/

Juwenaliowy dzień sportu - zapisy

KU AZS PWSZ Sanok zaprasza na Juwenaliowy Dzień Sportu – 08.06.2018 W pierwszym dniu Sanockich Juwenaliów 2018 od godz. 10.00 do 14.00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym naszej uczelni odbędzie się (...)

/juwenalia/

Zadania

Podstawowe zadania Sekcji 1. Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych jest jednostką administracji UP i podlega bezpośrednio Rektorowi. 2. Do podstawowych zadań Sekcji należy: 1. (...)

/jednostki-uczelniane/pelnomocnik-ds-ochrony-informacji-niejawnych/zadania/

Informacje ogólne

Wewnętrzny System Zapewnienia Jakości Kształcenia (WSZJK) 1. Informacje ogólne: W trosce o stałe podnoszenie jakości kształcenia – czynnika warunkującego dalszy rozwój oraz wzmocnienie pozycji (...)

/inne/jakosc-ksztalcenia/

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png