Zakończyło się Sanockie Forum Gospodarcze

30.10.2023 Kategoria: Uczelnia

W dniach 26-27 w naszej Uczelni wspólnie z Urzędem Miasta Sanoka zorganizowaliśmy już po raz 4 Sanockie Forum Gospodarcze. Podczas dwudniowego wydarzenia byliśmy świadkami ciekawych dyskusji i pięciu paneli skupionych wokół transformacji energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii, tak bardzo istotnych w dzisiejszych czasach. Rozmawialiśmy także o roli kobiet w biznesie oraz o współpracy międzysektorowej w turystyce.

Podczas pierwszego dnia Forum zostały rozdane Nagrody Gospodarcze, przyznawane osobom i podmiotom, które wspierając inicjatywy społeczne, wdrażają nowe technologie, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, turystycznego i promocji Sanoka.

Uczestnicy Forum mogli odwiedzać stosika wystawiennicze, na których zaprezentowało się blisko 50 przedsiębiorców nie tylko z Sanoka ale także całego regionu.

Wręczono także Nagrody ,,Kryształowy Lotos" będące hołdem złożonym nieodżałowanej pamięci Iwanowi Tsehence, prezesowi zarządu Międzynarodowego Centrum „Europejska Integracja Ukrainy.

Na zakończenie Forum odbył się charytatywny mecz piłki nożnej, z którego środki zostały przeznaczone na leczenie Martynki Posadzkiej.

W imieniu władz Uczelni serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Forum. To niezwykle istotne z punku widzenia Uczelni wydarzenie, stwarzające szanse rozwoju i otwierające nowe perspektywy na przyszłość, pokazujące jednocześnie niezwykłą rolę uczelni i jej znaczenie w środowisku lokalnym.

PARTNER WYDARZENIA 

podkarpackie__pasek_-_pl.png

Podkarpackie to dynamicznie rozwijający się region, przyjazny mieszkańcom, atrakcyjny dla turystów, stawiający na naukę i innowacyjne technologie. Wielu światowych potentatów ulokowało tu swoje inwestycje. Najsilniejsza ich grupa związana z lotnictwem, inteligentną specjalizacją regionu, tworzy światowej klasy klaster ”Dolina Lotnicza”. Pozostałymi wiodącymi branżami regionu są sektor ICT, motoryzacja oraz jakość życia. 

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png