Zajęcia terenowe małych studentów

22.05.2024 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka odbyli nasi mali studenci. Tym razem odbyły się one w Instytucie Gospodarki Rolnej i Leśnej. Tradycją stało się, że zajęcia na kierunku gospodarka w ekosystemach rolnych i leśnych odbywają się w terenie. Podobnie było minionej soboty. Początkowo wszyscy drżeliśmy o pogodę, jednak pomimo początkowo niepewnych prognoz udało się idealnie wstrzelić w okno pogodowe Ba! Czasami nawet małe buźki naszych żaków muskało słonko.

Podczas zajęć przygotowanych przez dr Annę Bugno-Pogoda dzieci wędrowały ścieżką przyrodniczo-edukacyjną, która przebiega przez Rezerwat Polanki. W zajęciach uczestniczyli także studenci 3 roku GwERiL wraz z dr. Łukaszem Lisem. Mieli w ten dzień zaplanowane zajęcia terenowe w okolicy i udało mi się ich zaprosić do pomocy.

A to kto wykazał się większą wiedzą w terenie - mali żacy czy dorośli studenci niech pozostanie naszą słodką tajemnicą :)

Niestety w naszych oczach pojawiają się łzy, bowiem był to ostatni z kierunków w tym roku akademickim, na którym odbyły się zajęcia. Oczywiście zobaczymy się jeszcze w czerwcu na pikniku sportowym i wręczeniu dyplomów zakończenia Akademii Małego Żaka.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png