Z PWSZ Sanok odkrywamy świat! Grenada – Hiszpania

05.09.2018 Kategoria: Erasmus

Rozpoczynamy cykl artykułów „Z PWSZ Sanok odkrywamy świat”, dotyczących wyjazdów w ramach programu Erasmus+. Do jakiego kraju, miasta i na jaką uczelnię możesz się udać, będąc studentem, absolwentem lub pracownikiem PWSZ w Sanoku? Czy będą to studia, praktyki, wyjazd szkoleniowy czy dydaktyczny – wszystko zależy tylko od Ciebie!
Dzisiaj przedstawiamy piękną Grenadę  miasto położone w południowej Hiszpanii, niedaleko Malagi i Gibraltaru, w odległości ok. 400 km od Madrytu.
Universidad de Granada założony został prawie pięćset lat temu, w 1531 roku. Kampus mieści się w zabytkowych budynkach Grenady. Instytucja posiada bogate doświadczenie i tradycję edukacyjną. Kształci ok. 80 tys. studentów na trzech poziomach studiów (licencjackie/inżynierskie, magisterskie, doktoranckie).
Nasza uczelnia posiada umowę w ramach programu Erasmus z trzema pokrewnymi kierunkami studiów prowadzonymi przez obie uczelnie:
  • pedagogika,
  • ekonomia,
  • mechanika i budowa maszyn.
Przyszli i obecni studenci oraz absolwenci i pracownicy PWSZ  – Grenada stoi przed Wami otworem! 
Chcąc dowiedzieć się więcej o programie ERASMUS+, wejdź na www.pwsz-sanok.edu.pl/erasmus lub przyjdź do Biura Karier, Promocji i Współpracy, budynek A, pokój 113. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomożemy w załatwieniu formalności.
granada.jpg

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png