Wyróżnienie dla Rektora i Uczelni Państwowej w Sanoku

10.07.2023 Kategoria: Uczelnia

kaczmarski.png

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Rektor Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku dr hab. inż. Mateusz Kaczmarski otrzymał wyróżnienie Aurea Praxis przyznane przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w ramach 13. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów”.

Nagroda przyznawana jest rektorom i kierownikom jednostek administracyjnych, którzy wykazują się szczególnym zaangażowaniem na rzecz rozwoju Uczelni. Sanocka Alma Mater po raz kolejny została uhonorowana certyfikatem „Uczelnia Liderów 2023”.

Uroczysta gala odbyła się 6 lipca w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Uczelnię w imieniu rektora dr. hab. inż. Mateusza Kaczmarskiego reprezentował rzecznik prasowy Uczelni – Wojciech Pajestka.

Ogólnopolski Program Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” od 2011 roku promuje najlepsze polskie uczelnie oraz ich podstawowe jednostki organizacyjne, kształcące absolwentów przedsiębiorczych, kreatywnych, wyposażonych w umiejętności i kompetencje przywódcze, zdolnych do osiągania sukcesów na rynku pracy.


W tym roku po raz kolejny nagrodzeni zostali także najzdolniejsi i najbardziej kreatywni uczniowie, którzy w ramach konkursu „Uczeń z Pasją” otrzymali złote indeksy uprawniające do podjęcia bezpłatnych studiów w ramach oferty Akademii Humanitas.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png