Wielkanoc w Akademii Małego Żaka

29.03.2023 Kategoria: Akademia Małego Żaka

25 marca 2023 – sobota – to kolejne spotkanie Małych Żaków z naszą Uczelnią. Tym razem zajęcia odbyły się na kierunku pedagogika.

Na Żaków czekała pięknie przystrojona sala, wielkanocne dekoracje i ozdoby, które zostały własnoręcznie przygotowane przez organizatorki; dało się wyczuć klimat świąt poprzez odświętny wystrój oraz radosny nastrój. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej prezentacji na temat zwyczajów i tradycji wielkanocnych w Polsce i różnych krajach. Wspólna zabawa z chustą Klanzy rozluźniła atmosferę i dała początek artystycznym inspiracjom Małych Żaków.

Niesamowitą aktywność naszych Gości wspierały studentki, aż miło było patrzeć jak udzielił się wszystkim wspaniały świąteczny nastrój a pomysłom twórczym nie było końca. W ruch poszły styropianowe jajka, cekiny, kwiaty, kreatywne druciki, lipowe plastry, stroisz, kolorowe pióra, kurczaki i zajączki. Powstawały coraz to nowe cudeńka a radości i zadowolenia dzieciaków nie było końca. Finał artystycznych działań Małych Artystów zwieńczyło wspólne zdjęcie.

Jak na polską gościnność przystało nie mogło zabraknąć poczęstunku dla miłych Gości. Dziękujemy Małym Żakom za wspaniałą zabawę i tak kreatywne uczestnictwo mając nadzieję, iż zasponsorowany przez organizatorów słodki poczęstunek trafił w Ich gust.

Zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka przygotowane zostały przez dr Małgorzatę Pietrzycką oraz studentki II roku Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej: Martynę Bujwid-Stabryłę, Katarzynę Bilańską, Idę Owsianik, Patrycję Bachta, Dominikę Rachwał, Wiktorię Sokołowską, Wiktorię Kobiałkę, Paulinę Powrózek, Justynę Dudka, Faustynę Winnik, Sylwię Szubę, Marcelinę Roman, Sylwię Przeździk, Anitę Urban, Zuzannę Radwańską.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png