Uroczyste zakończenie Akademii Małego Żaka w PWSZ!

26.06.2018 Kategoria: Akademia Małego Żaka

21 czerwca 2018 roku, w przeddzień zakończenia roku szkolnego zajęcia zakończyli także młodzi studenci, którzy uczęszczali w roku akademickim 2017/2018 do Akademii Małego Żaka przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Podczas 9 miesięcy zajęć mali żacy odbyli zajęcia we wszystkich instytutach i zakładach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Podzieleni na dwie grupy (młodszą i starszą) zdobywali wiedzę z wielu dziedzin nauk, która miejmy nadzieję wykorzystają w przyszłości. Bardzo ciekawie przygotowane zajęcia sprawiały, że dzieci opuszczały je zadowolone nie mogąc doczekać się kolejnych. 

W swoim przemówieniu kończącym tegoroczną Akademię Małego Żaka Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku dr Elżbieta Cipora docent PWSZ, podkreślała, jak wielkie znaczenie i jakie ważne miejsce w funkcjonowaniu uczelni zajmują  najmłodsi studenci. Wyrażała także nadzieję, że wielu z nich powróci w mury uczelni w ramach przygotowywanego projektu Akademia Małego Żaka +.

Uroczystość zakończenia roku akademickiego uświetnił występ zespołu instrumentalnego studentów PWSZ Zakładu Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej pod kierownictwem Pani dr Iwony Bodziak. Oprócz władz uczelni w osobach Pani Rektor dr Elżbiety Cipory, Prorektor ds. Rozwoju i Nauki dr Grażyny Rogali – Pawelczyk oraz Kanclerza Lesława Siedleckiego w zakończeniu udział wzięli dyrektorzy i kierownicy poszczególnych instytutów, a przede wszystkim rodziny najmłodszych żaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a także drobne upominki.

Teraz czas na zasłużony wypoczynek podczas wakacji. Miejmy nadzieję, że część z dzieci powróci w nowym roku akademickim i w ramach projektu Akademia Małego Żaka+ będzie nadal wzbogacała swoje umiejętności w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, ponieważ po raz kolejny okazało się, że Akademia Małego Żaka to uczelniany strzał w dziesiątkę i projekt, który warto kontynuować i rozszerzać!

fot. Damian Biskup

Więcej zdjęć TUTAJ 

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png