Uroczyste rozdanie dyplomów na studiach podyplomowych

10.07.2017 Kategoria: Uczelnia

W piątek, 7 lipca br., Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów na studiach podyplomowych instytutów: Technicznego, Gospodarki Rolnej i Leśnej oraz Społeczno-Artystycznego. Łącznie odebrały je 82 osoby.
Na uroczystość zaproszony został prezes Zarządu spółki PASS POLSKA Jaromir Wilusz wraz ze specjalistą ds. komunikacji Jolantą Ziobro. W ciepłych słowach podsumował on współpracę z uczelnią, nazywając ją "jedną z najlepszych w Polsce, a nawet na świecie" wyższych szkół zawodowych. Chwalił elastyczność programów nauczania, dostosowywanie ich do sytuacji na lokalnym rynku z myślą o zatrudnieniu absolwentów i poziom wiedzy studentów.
Ponadto podczas uroczystości rektor PWSZ Elżbieta Cipora ogłosiła, iż na piątkowym posiedzeniu Senatu zatwierdzono powołanie kolejnych kierunków studiów podyplomowych: zarządzanie zasobami ludzkimi w administracji, stosowaną psychologię sportu i resocjalizację z profilaktyką społeczną (z przygotowaniem pedagogicznym).
Wszystkim absolwentom gratulujemy, a osoby, które zastanawiają się nad podjęciem studiów podyplomowych zapraszamy do PWSZ - w naszej ofercie na pewno znajdą coś dla siebie.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png