Studencka konferencja naukowo-branżowa "Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata"

10.11.2017 Kategoria: Uczelnia

Zakład Ekonomii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku oraz Koło Naukowe "Hossa z nami się opłaca" zapraszają na Studencką konferencję naukowo-branżową „Wyzwania społeczne i gospodarcze współczesnego świata”.

Obszary tematyczne konferencji:

- ekonomia

- zarządzanie

- technologie

- marketing i reklama

- społeczeństwo

- rozwój regionalny

 

Ideą konferencji jest stworzenie możliwości wymiany poglądów i badań na tematy związane z wyzwaniami gospodarczymi i społecznymi współczesnego świata pomiędzy studentami z różnych ośrodków akademickich. W konferencji będą mogli wziąć udział studenci studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich z różnych kierunków i specjalizacji, co przyczyni się do interdyscyplinarnego spojrzenia na prezentowane zagadnienia. Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2017 roku na terenie PWSZ w Sanoku. Termin nadsyłania publikacji: 30.11.2017 r. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konferencji, a najlepsze wystąpienia zostaną nagrodzone. Organizatorzy przewidują wydanie monografii pokonferencyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na plakacie lub pod adresem: www.pwsz-sanok.edu.pl/instytut-spoleczno-artystyczny/zaklad-ekonomii/.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png