Sanockie Juwenalia 2022

24.05.2022 Kategoria: Samorząd, Studenci, Wydarzenia

W dniach 21-22 maja odbyły się Sanockie Juwenalia 2022 w ramach jubileuszowych
X Juwenaliów Podkarpackich. 

Dzień pierwszy rozpoczął się od zabawy w dwóch sanockich klubach Cacao Tropik Music & Bowling oraz Eliksir Cocktail Bar. W związku z różnorodnością tych miejsc, każdy mógł wybrać coś dla siebie. Studenci mieli okazję nie tylko pobawić się w rytmie muzyki oraz lepiej zintegrować się w środowisku innym niż sale zajęć, ale także mogli wziąć udział w studenckich konkurencjach prowadzonych przez DJ'a, oraz Radę Samorządu Studenckiego (Ballon Party, Drink Pong). 

Drugiego dnia Juwenalia z centrum miasta przeniosły się na Dąbrówkę do Bowling Clubu, gdzie odbył się turniej gry w kręgle, który wygrała drużyna mechaniki i budowy maszyn w składzie: Damian Dąbrowski, Maciej Kornecki, Krzysztof Raksyk, Andrzej Sternik.
Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarki w ekosystemach rolnych i leśnych w składzie: Piotr Bajorek, Katarzyna Giebułtowska.
Trzecie miejsce przypadło zawodnikom z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej w składzie: Patrycja Filus, Sylwia Koteńko.
Zawodnikiem turnieju został wybrany Andrzej Sternik.
Po rozegranym turnieju studenci korzystali z przygotowanych specjalnie dla nich rabatów na barze, grali w kręgle oraz bilarda. 

Rada Samorządu Studenckiego w imieniu wszystkich studentów UP w Sanoku pragnie podziękować:

  • Sejmikowi Województwa Podkarpackiego oraz Przewodniczącemu Sejmiku Panu Jerzemu Borczowi za objęcie patronatem honorowym Sanockich Juwenaliów,
  • władzom i pracownikom uczelni za wsparcie organizacyjne,
  • klubom: Bowling Club Sanok, Cacao Tropik Music & Bowling, Eliksir Cocktail Bar, za współpracę podczas tegorocznego studenckiego święta.

 

Autor tekstu: Rada Samorządu Studenckiego

sanockie_juwenalia_2022_-_logotypy.png

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png