Rusza rekrutacja na studia

31.05.2024 Kategoria: Uczelnia

Pierwszego czerwca ruszyła rekrutacja elektroniczna na studia w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Szukasz swojej drogi życiowej i nowych możliwości na rynku pracy? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, poznawać ciekawych ludzi, a jednocześnie zdobywać wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce? Chcesz studiować ale obawiasz się, że praca zawodowa nie pozwoli Ci na to? Marzysz o stypendium, które wzbogaci Twój budżet domowy? Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że wejdziesz na https://irk.up-sanok.edu.pl/pl/ zapiszesz się i zostaniesz studentem naszej Uczelni!

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku jest publiczną uczelnią zawodową, która kształci na studiach pierwszego i drugiego stopnia (licencjackich, inżynierskich i magisterskich), jednolitych studiach magisterskich wyłącznie o profilu praktycznym oraz na studiach podyplomowych. Wszystkie kierunki studiów znajdziecie TUTAJ

Podstawowym zadaniem Uczelni jest solidne przygotowanie absolwenta do podjęcia pracy zawodowej zgodnej z ukończonym kierunkiem studiów poprzez wyposażenie go we właściwe kompetencje zawodowe. Uczelnia dostosowuje ofertę kształcenia do potrzeb rynku, a także oczekiwań kandydatów na studia, dla których ważne jest, co będą robić po ukończeniu nauki i na jakie zarobki będą mogli liczyć.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom UP Sanok proponuje nowatorskie podejście do kształcenia (w tym wyjazdy na studia i praktyki w ramach Erasmus+). Uczelnia wychodzi z założenia, że ma być praktycznie, z możliwością podjęcia pracy zaraz po ukończeniu studiów lub wręcz pracy podczas studiów (dzięki studiom 26+, o których więcej TUTAJ)

Więcej informacji o tym dlaczego warto studiować Sanoku znajdziesz TUTAJ

W Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku funkcjonuje Uniwersytecki System Obsługi Studiów USOS w tym także rekrutacja. Wystarczy wejść na stronę https://irk.up-sanok.edu.pl/pl/  i zapisać się na wybrany kierunek studiów.

Więcej informacji o rekrutacji elektronicznej, zasadach i terminach rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Zapoznaj się z naszym informatorem https://tiny.pl/d5cgg - tam znajdziesz wszystkie informacje, których poszukujesz 

rekrytacja2024.png

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png