Promocja poprzez sport!

25.04.2018 Kategoria: Sport

W dniu 24 kwietnia br. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku doc. dr Elżbieta Cipora, oraz Prorektor ds. rozwoju dr Grażyna Rogala – Pawelczyk gościły sportowców, którzy w ostatnim czasie dzielnie walczyli na arenach sportowych województwa, godnie reprezentując i promując naszą uczelnię.

Na spotkaniu, obecne były nasze studentki, które w minionym tygodniu wywalczyły Akademickie Mistrzostwo Podkarpacia w unihokeju oraz dziewczyny biorące udział w Akademickich Mistrzostwach Podkarpacia w biegach przełajowych oraz w koszykówce. Te dwie ostatnie dyscypliny kończyły na bardzo wysokim trzecim miejscu.

Pani rektor podkreślała jak istotna z punktu widzenia uczelni jest promocja poprzez sport oraz jak dużą rolę odgrywa promocja zdrowego stylu życia. Życzyła wszystkim studentom dalszych, bardzo dobrych wyników w rywalizacji sportowej, w nauce oraz zdrowia i szczęścia w życiu osobistym. Na ręce studentów przekazała pamiątkowe podziękowania za ich trud i walkę.

W drugiej części spotkania Pani Rektor gościła zawodników, którzy w zakończonym sezonie reprezentowali naszą uczelnię w zawodach Sanockiej Ligi Unihokeja zajmując bardzo wysokie 3 miejsce.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png