Obronił się 10 marca br., 19 wyjechał na staż do Włoch! Takie rzeczy tylko u nas!:)

20.03.2018 Kategoria: Erasmus

W ramach programu Erasmus+ Tomasz Szewczuk, absolwent mechaniki i budowy maszyn, który obronił się 10 marca br., już 19 zaczyna staż we Włoszech! Dzięki bardzo sprawnej współpracy z firmą ADR w Zagórzu Tomasz odbędzie roczny staż w swoim wyuczonym zawodzie w firmie ADR Italia.
Rozmowa kwalifikacyjna w formie wideokonferencji kandydata z władzami ADR Italia zakończyła się sukcesem  Tomasz został przyjęty na staż na bardzo korzystnych warunkach, m.in. otrzymał darmowy pokój w hotelu przyzakładowym, możliwość kilkukrotnego w okresie stażu  np. co 2-3 miesiące lub z przyczyn osobistych  powrotu do Polski, przy kosztach transportu (samolot, dowóz z lotniska i na lotnisko we Włoszech) – 0€. Ponadto ma możliwość, w zależności od zaangażowania i postępów w przyswajaniu wiedzy po okresie wstępnym, otrzymania gratyfikacji miesięcznej ze strony ADR Italia. Oprócz tego otrzymuje stypendium z programu Erasmus+ na cały okres trwania stażu.
Brzmi dobrze, prawda? Jesteście zainteresowani? To świetnie, bo firma ADR ma jeszcze miejsca dla kolejnych absolwentów! Jeśli chcielibyście podjąć współpracę, zgłaszajcie się do Biura Karier, Promocji i Współpracy.
Ze swojej strony serdecznie dziękujemy firmie ADR w Zagórzu za bardzo sprawną  i szybką  współpracę!

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png