Mikołajkowy Koncert Charytatywny dla Dawida!

22.11.2019 Kategoria: Wydarzenia

6 grudnia 2019 (piątek) w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Dawida Radziejewskiego. Początek koncertu o godzinie 16:00 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego sanockiej Uczelni.

Dawid uległ wypadkowi samochodowemu w wyniku którego doznał wielonarządowych uszkodzeń ciała, w tym rdzenia kręgowego, co spowodowało paraliż od odcinka piersiowego w dół. Potrzebne są pieniądze na rehabilitacje i niezbędny sprzęt dla Dawida. Podczas koncertu zaplanowano wiele atrakcji, wśród których znajdą się m.in: występy artystyczne zespołów dziecięcych, zespołów ludowych jak i rozrywkowych. Ponadto odbędą się licytacje przedmiotów, a także voucherów na usługi, które podarowane zostały przez firmy wspierające rehabilitację Dawida.

 Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Przez cały czas trwania koncertu, na stacjonarnych stanowiskach, animatorki będą organizować czas i zabawy dla dzieci. Będzie również możliwość zrobienia zdjęcia ze Świętym Mikołajem, które wydrukowane będą na miejscu i staną się świetną pamiątką dla najmłodszych. Na miejscu do kupienia również będą ciastka oraz kawa i herbata dla gości. Kolejną z przygotowanych atrakcji będzie pokaz strażacki, w którym jednostki OSP i PSP przeprowadzą akcje ratunkową poszkodowanych, uwięzionych w samochodzie.

Koncertowi towarzyszyła będzie także akcja „Misie ratownisie”, której celem jest zebranie, a następnie przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach!

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w akcję pomocy Dawidowi włącza się także MOSiR Sanok. 7 grudnia w ramach akcji „Pływamy dla Dawida” dwugodzinną wejściówką na sanocki basen będą datki wrzucane do puszek wolontariuszy. Także ślizgawka w ARENIE Sanok „Nie zostawmy Dawida na lodzie” której termin jeszcze nie został ustalony  odbędzie się na takich samych zasadach.

Organizatorem wydarzenia są: Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku, Fundacja Czas Nadziei oraz MOSiR Sanok.

Akcja została objęta patronatem honorowym Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego,  Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego, Burmistrza Miasta Leska Adama Snarskiego, Burmistrza Miasta Brzozowa Szymona Stapińskiego oraz rektor Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku prof. ucz. dr hab. Elżbiety Cipory.

Wydarzenie jest sponsorowane przez drukarnię Piast - Kołodziej, Restaurację Finezja oraz SanCar. Do zobaczenia 6 grudnia! Nie może Cię z nami zabraknąć!

Jeżeli nie będziecie mogli wziąć udziału w wydarzeniu zachęcamy do wpłat na subkonta Dawida w Fundacji Czas Nadziei.

Fundacja Czas Nadziei

Nazwa rachunku: Dawid Radziejewski

Nr rachunku: PBSBANK 78 8642 1184 2018 0037 4228 0031

100 % wpłat na konto zostanie przekazanych dla Dawida!

koncert_charytatywny_plakat.jpg

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png