Koncert karnawałowy dla miasta Sanoka

22.01.2018 Kategoria: Wydarzenia

25 stycznia br. w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego odbył się "Koncert karnawałowy dla miasta Sanoka" w wykonaniu studentów edukacji muzycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. Poruszając się po różnych epokach i stylach, nasi studenci zadbali o karnawałową atmosferę, jednocześnie w ten oryginalny sposób zdobywając zaliczenia z przedmiotów kierunkowych. O przygotowanie występu zadbali: dr Monika Brewczak, mgr Andrzej Smolik i dr Elżbieta Przystasz – kierownik Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej, która jednocześnie poprowadziła koncert. 

Mogliśmy posłuchać utworów muzycznych w wykonaniu: Patrycji Baran, Julity Dunaj, Patrycji Filus, Samanty Lebryk, Magdaleny Stareńczak, Adriana Stodolaka, Natalii Twardy, Walentyny Wiącek, Andrzeja Winiarza, Magdaleny Zubel. Akompaniował im zespół instrumentalny w składzie: Konrad Barć – instr. klawiszowe, akordeon, Dominik Szlama - instr. klawiszowe, akordeon, Hubert Pazera  - akordeon, Maciej Maliczowski – gitara basowa, Paweł Kielar – perkusja. 

Wszystkim, zwłaszcza tym, którzy na prawdziwej scenie występowali po raz pierwszy, gratulujemy występów! Zdjęcia z koncertu można znaleźć w Galerii na stronie lub na profilu uczelni na Facebooku. 

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png