III Sanockie Forum Gospodarcze już wkrótce

20.10.2022 Kategoria: Uczelnia

W dniach 27 – 28.10.2022r. w murach Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędzie się III Sanockie Forum Gospodarcze. Jest to cykliczne wydarzenie organizowane przez Urząd Miasta Sanoka, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w mieście.

Forum to miejsce spotkania lokalnych przedsiębiorców, przedstawicieli biznesu i ekspertów z osobami reprezentującymi jednostki samorządu terytorialnego oraz władzami rządowymi. Podczas paneli dyskusyjnych uczestnicy podejmują debatę nad perspektywami rozwoju regionu, komentują sytuację gospodarczą kraju oraz zastanawiają się nad możliwościami podjęcia współpracy międzynarodowej.

Co roku Sanockie Forum Gospodarcze przykuwa uwagę rozmaitością podejmowanych tematów. Program wydarzenia jest różnorodny i obejmuje zagadnienia z zakresu m.in. perspektyw finansowych dla miasta, innowacyjności i konkurencyjności firm z grupy MŚP, handlu zagranicznego, pozyskania nowych rynków zbytu, nowych technologii czy zarządzania i rozwoju przedsiębiorstw, ekotransportu i kierunków rozwoju branży motoryzacyjnej (elektromobilność, niskoemisyjność, zeroemisyjność).

Jednak Forum to nie tylko dyskusje przedstawicieli państwowych instytucji czy międzynarodowych korporacji. To także stoiska wystawiennicze sanockich przedsiębiorców oraz naszych partnerów. Liczne grono osób działających od lat na lokalnym rynku sprzedając towary i usługi sprawia, iż wydarzenie stwarza doskonałą szansę na wymianę doświadczeń, poszerzenie sieci kontaktów czy znalezienie potencjalnych klientów.

Ważnym punktem Forum jest uroczysta gala Nagrody „Krystaliczny Lotos”, która w tym roku odbędzie się w Hotelu Arłamów w dniu 28.10.2022r. Wyróżnienie przyznawane jest osobom lub organizacjom szczególnie zaangażowanym w promocję regionu karpackiego Europy.

Najlepszą recenzją dla organizowanego corocznie Forum jest liczna frekwencja. Każda edycja przedsięwzięcia organizowanego przez Miasto Sanok przyciąga tysiące uczestników – od przedsiębiorców i przedstawicieli władz samorządowych po osoby rozpoczynające działalność gospodarczą oraz studentów.

Organizator – Gmina Miasta Sanoka we współpracy z Uczelnią Państwową im. Jaa Grodka w Sanoku  już dziś zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na kolejną edycję wydarzenia.

Zachęcamy do rezerwowania i odwiedzania stoisk, które otwarte będą w dniach 27-28.10.2022 w godzinach od 11.00 do 16.00 w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka.

Rezerwacji stoiska wystawienniczego dokonać można pod nr telefonu: 791-319-433 , e-mail: marta.przybysz@um.sanok.pl, sfg@um.sanok.pl. Wszelkich informacji udzieli Pani Marta Przybysz.

Do zobaczenia na III Sanockim Forum Gospodarczym!

A tak było podczas II edycji Forum 

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png