II miejsce naszej Uczelni w Konkursie IDOL 2021 w kategorii Edukacja

28.07.2021 Kategoria: Studenci, Uczelnia

23 lipca br. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się konferencja „Jesteśmy Razem”, która jest częścią XIX edycji konferencji REHA FOR THE BLIND IN POLAND 2021 organizowanej pod nazwą „Dostępność na serio. Autentyczne niwelowanie skutków niepełnosprawności w dążeniu do wyrównania życiowych szans."

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Rzeszowski Oddział Fundacji Szansa dla Niewidomych a najważniejszym jej celem była promocja świata otwartego dla osób z niepełnosprawnościami.

Podczas konferencji zostały wręczone nagrody „Idol”, które trafiły do tych, którzy realizują działania na rzecz poprawy funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z dysfunkcją wzroku, oraz aktywnie przyczyniają się do likwidowania barier jakie na co dzień napotykają te osoby.

Jest nam niezmiernie miło, iż Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku dołączyła do grona laureatów zajmując drugie miejsce w kategorii Edukacja. Zapewniamy, iż zawsze przyświecać nam będzie idea uczelni otwartej i dostępnej dla osób z niepełnosprawnościami.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png