Cyberzagrożenia – teraźniejszość i przyszłość – cyberprzestępstwa nie tylko dzieci i młodzieży

16.03.2018 Kategoria: Konferencje

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku, Instytut Społeczno-Artystyczny Zakład Pracy Socjalnej organizuje cykliczną kolejną już konferencję szkoleniową dla dyrektorów  i pedagogów szkół podstawowych i średnich powiatu sanockiego i powiatów sąsiednich, będącą kontynuacją konferencji prowadzonych wcześniej przez PWSZ w Sanoku.

 

Konferencja odbędzie się w dniu 23.03.2018r w PWSZ w Sanoku przy ul. Mickiewicza 21 w auli budynku F, w godzinach 10:00 – 14:00 a tematem przewodnim będzie „Cyberzagrożenia – teraźniejszość i przyszłość – cyberprzestępstwa nie tylko dzieci i młodzieży”

 

Mając na uwadze sygnalizowane potrzeby w tym zakresie PWSZ w Sanoku zaprosił do udziału w konferencji przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, biegłych sądowych z zakresu informatyki śledczej, przedstawicieli portalu Allegro.pl oraz firmy e-detektywi sp z oo  – osób posiadających bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej z przedmiotowego zakresu, zarówno teoretyczny, ale co ważniejsze praktyczny.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny jednakże z uwagi na fakt, że ilość miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konferencji.

 

Potwierdzenie udziału w konferencji wraz z danymi osób biorących udział w konferencji proszę przesłać w terminie do 20.03.2018 r. na adres email: gmatyniak@pwsz-sanok.edu.pl  

 

Prelegenci:

1) Jakub Pepłoński – Allegro sp z oo – „Młodzież w świecie zakupów internetowych”

2) Marlena Kruczek – Sekuła – firma e-detektywi sp z oo – „Regulacje w statucie szkoły dotyczące zagrożeń w sieci internet. Procedury reagowania dla nauczycieli i wychowawców”

3) Grzegorz Matyniak – biegły sądowy z zakresu informatyki śledczej SO w Krośnie, PWSZ Sanok -  Cyberprzestępstwa – to nie tylko dzieci i młodzież

4) asp. Lidia Rakoczy, mł. asp. Izabela Rowińska-Ciępiel – Komenda Powiatowa Policji w Sanoku - „Współpraca szkoła – Policja”

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png