Bezpłatna pomoc doradcy zawodowego

26.10.2020 Kategoria: Studenci

Jeśli masz wątpliwości związane z przebiegiem swojej ścieżki, edukacyjnej, zawodowej, bądź chcesz lepiej poznać samego siebie i dobrze zaplanować swoją karierę to jesteś w dobrym miejscu!

Biuro Projektów Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku serdecznie zaprasza studentów do skorzystania z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego, prowadzonej w ramach projektu współfinansowanego z EFS pn. Kompetencja-Rozwój-Samorealizacja!

W ramach indywidualnych spotkań doradczych, możesz skorzystać z pomocy w:

  • wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia,
  • zaplanowaniu swojej kariery,
  • zdobyciu informacji związanych z rynkiem pracy, możliwością dokształcania i szkolenia się,
  • przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych na konkretne oferty pracy, przygotowaniu do procesu rekrutacji, a zwłaszcza rozmowy o pracę ,
  • głębszym poznaniu siebie np. rozpoznaniu posiadanych predyspozycji, zainteresowań, mocnych i słabych stron.

W celu umówienia się na indywidualną poradę zawodową prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 13 46 559 42   lub na  e-mail: iczaja@pwsz-sanok.edu.pl 

Możliwa jest również wizyta osobista w Biurze Projektów pok. 114, bud. A, przy zachowaniu aktualnie obowiązujących środków ostrożności, wynikających ze stanu epidemii.

Spotkania prowadzone są z zachowaniem poufności poprzez bezpośrednią rozmowę z uczestnikiem, istnieje również możliwość skorzystania z internetowej porady zawodowej!

plakat.jpg 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png