AZS PWSZ SANOK na Międzynarodowym Turnieju Unihokeja

13.06.2018 Kategoria: Sport

W dniach 7-10 czerwca nasza drużyna uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Unihokeja - Ukraine Open 2018, który odbywał się we Lwowie. W turnieju tym brało udział blisko 30 drużyn z 8 państw (Finlandia, Szwajcaria, Łotwa, Czechy, Słowacja, Białoruś, Ukraina, Polska) podzielonych na 7 grup. Po zakończonej fazie grupowej, system pucharowy był prowadzony w dwóch osobnych kategoriach: MAN PRO dla drużyn z miejsc 1-2 oraz MAN dla 3-4 miejsca w grupie.

Nasz zespół rozpoczął zmagania w fazie grupowej od dwóch ciężkich spotkań z utytułowanymi drużynami tj. SKALA TEAM Ukraine (aktualny mistrz Ukrainy) oraz RIGA LATVIA (aktualny mistrz Łotwy, ubiegłoroczny oraz aktualny zwycięzca Turnieju). 

Wyniki wszystkich spotkań:

FAZA GRUPOWA: SKALA TEAM UKRAINE - AZS PWSZ SANOK (3:1) Bramki: Zadylak Piotr.

RIGA LATVIA - AZS PWSZ SANOK (5:3) Bramki: (2) Kowalski Mateusz, Zadylak Piotr.

AZS PWSZ SANOK - ICEBERG FIMIAM Ukraine (3:2) Bramki: (2) Popiel Hubert, Kowalski Mateusz.

1/8 FINAŁU: AZS PWSZ SANOK - EMPIRE TEAM LVIV UKRAINE (7:2) Bramki: (3) Kowalski Mateusz, (2) Zadylak Piotr, Popiel Hubert, Poznański Jakub.

1/4 FINAŁU: VOLKAN RIVNE UKRAINE - AZS PWSZ SANOK (4:0)

Skład drużyny: Chorążak Hubert, Kowalski Mateusz, Kobylarski Michał, Zadylak Piotr, Popiel Hubert, Poznański Jakub, Marczak Waldemar, Hućko Bartosz.

Na pewno dla naszej drużyny było to cenne doświadczenie i przyjemność grać przeciwko takim zawodnikom i drużynom na wysokim poziomie. Gratulacje i brawa dla chłopaków za charakter i serce zostawione na boisku oraz za walkę do samego końca mając zaledwie 8 zawodników !! 

 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png