Akademia Małego Żaka na sportowo

11.06.2018 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Wszystko co dobre szybko się kończy... Słowa tego powiedzenia jak najbardziej pasują do zajęć jakie odbyły się na Akademii Małego Żaka. Były to bowiem ostatnie zajęcia w tym roku akademickim. Przed nami już tylko uroczyste zakończenie i wakacje. Jest więc także powód do radości.

Ostatnimi w kalendarzu akademickim najmłodszych studentów były zajęcia z wychowania fizycznego. Odbyły się one w pięknej hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ.

Tor przeszkód, rzuty do kosza, strzały do bramki, a na koniec przeciąganie liny i mecz piłki nożnej. To wszystko zdominowało sobotnie przedpołudnie z Akademią Małego Żaka. Była walka z czasem, sporo potu, zdarzały się także łzy. Było więc wszystko czego nie może zabraknąć nawet na największych arenach sportowych zmagań.

Dzieci opuszczały halę sportową zmęczone, ale także bardzo uśmiechnięte. Poziom wyzwolonych endorfin był bowiem bardzo wysoki. Przed nami uroczyste zakończenie Akademii Małego Żaka. Odbędzie się ono 21 czerwca 2018 roku (czwartek) o godzinie 18:00 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ.  Zapraszamy całe rodziny!

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png